Korzystajac z naszej wyszukiwarki moga Panstwo sprawdzic aktualne ceny, dostepnosc oraz zarezerwowac bilety na prom z Pula do Wenecja badz tez porównac. Porownaj ceny wszystkich operatorow promowych kursujacych do portu Wenecja korzystajac z porownywarki cenowej. Alternatywnie zarezerwuj prom do Wenecji za. 19 Cze 2010. Jadę do puli jak tam kształtują się ceny jedzenia może ktoś wie ile kosztuje prom do wenecji i czy warto wypłacać kuny z bankomatu czy. Wlochy-Slowenia; Wenecja-Pirano: 1 raz w tygodniu; 2, 5 godziny. Venezia Lines-promy. Flota Venezia Lines posiada 3 bardzo szybkie promy.
Superfast Bari i Ancona do Corfu (tylko przez Igoumenitsa) – Ceny od 52 euro Promy z Wenecji na Korfu (21 godzinna podróż w przybliżeniu).
Promy, przeprawy promowe oraz sprzedaż i rezerwacja biletÓw promowych i eurotunelu, promy. Cena w jedną stronę za samochód osobowy+ 2 osoby już od 82, 50 euro. Promy z Wenecji do Patras· Tanie promy na Korsykę· Bilety promowe. 9 Maj 2010. Grecja Peloponez Tolo Cena obejmuje: przejazd autokarem o podwyższonym standardzie. Re: prom pula-wenecja. Autor: ~zdzich (ip zapamiętane). Trochę nas ceny zaniepokoiły, postanowiliśmy jednak ruszyć dalej w kierunku. Promy do Wenecji odpływają co 30 minut jednak zawsze jest tak bardzo duży. 9 Paź 2009. Poza tym jest drogo: za cenę dobrego obiadu w jakiejkolwiek. Prom z Punta Sabioni do Wenecji? 12]. Bo ciekawi mnie cena takiej.

50% znizki na trasie wenecja-grecja dla wszytskich taryf w cenniku pasażerskim. w przypadku zmiany należy dokonać dopłaty do ceny katalogowej. Promy i połączenie Patras-Wenecja (Anek Lines), Rezerwacja biletów promowych, rozkład rejsów. Uwaga: Promocyjne ceny na połączenia do Szwecji i Danii.
21 Maj 2010. Vaporetto to potocznie zwany (vaporetti) tramwaj wodny w Wenecji. Linia nr 9, prom, trasa: Zattere-> Giudecca, kursuje co 15 min. Na 48h za 21 euro gdzie normalna cena to 28 (trzeba kupić tydzień wcześneij).
12. 00-18. 00. Na prom Pomerania w Świnoujściu, który zacumuje przy Wybrzeżu. Jeżeli jesteś zainteresowany podróżą do Skandynawii w najniższej cenie. Szwecji ze względu na swoje malownicze położenie zwana jest" Wenecją Północy" 25 Maj 2010. Cena 729zł obejmowała autokar, 12 noclegów i prom Wenecja-Korfu. Organizacja bez zarzutu. z samodzielnym wyżywieniem nie było problemów. " FUSINA" od południowej strony Wenecji przy Terminalu Fusina (promy do Wenecji! Ceny pozwoleń on-line (na przynajmniej 15 dni przed dniem przyjazdu). Port Wenecja-informacje. rezerwacja biletów na prom z Wenecja. Na stronie tej: zapytanie o ceny biletów na prom z Wenecja.
Wszystkie ceny podawane są od osoby w kabinie za cały rejs z wyżywieniem i. We wschodniej części natomiast nowa trasa Anek Lines z Wenecji do Grecji.
Re: prom pula-wenecja. Autor: ~zdzich (ip zapamiętane). Data: 01 Aug 2007-20: 50: 36. Czy może wiesz jaka cena? mam ochote popłynąc.
Promy, bilety, ceny. Przeprawy Promowe-pojazdy ciężarowe i osobowe. Igoumenitsa-Brindisi, Igoumenitsa-Wenecja, Igoumenitsa-Wenecja

. Sprzedaż biletów na promy z Włoch (Wenecja, Ancona) do Grecji. Dzieci do lat 4 rejs gratis, a w wieku 4-12 lat rejs w cenie 50%.

11 Maj 2010. Wenecja prom ceny+ stroje karnawaŁowe disney+ Karnawał 2007. Wenecja w okresie karnawału. Spacer po uliczkach, zdjęcia ludzi w. Koszty rezygnacji koszt imprezy 1001-1500 pln/Cena: 19. 00 pln. Rejs tramwajem wodnym w Wenecji, prom na Capri, opłaty wjazdowe do miast.
Przerwa w podróży 9 godzin, przejazd środkami komunikacji miejskiej (autokar lub prom) do centrum Wenecji spacer z pilotem po najciekawszych zabytkach. Cena obejmuje: obóz młodzieżowy Włochy-Grecja, przejazd autokarem z. Miejskiej (autokar lub prom) do centrum Wenecji spacer z pilotem po najciekawszych

. Znależliśmy pole namiotowe w cenie 20 Euro od osoby za 3 dni. Do Wenecji autobusik i prom. w nocy zimno jak cholera pomimo iż w dzień . Przerwa w podróży-9 godzin-przejazd środkami komunikacji miejskiej (autokar lub prom) do centrum Wenecji-spacer z pilotem po
. Na prom najlepiej wsiąść w Wenecji w piątek, wtedy w sobotę zdąży się. Znaleziona cena to w Atlas-tours 450 zł autobus i 60 euro prom.
Między centrum Oslo a przedmieściami i wysepkami Oslofergene kursują promy i statki. Ceny są zróżnicowane i zależą od długości trasy oraz częstotliwości ich.

(1) Od 01. 01. 2003 do 31. 03. 2003 prom przypływa z Wenecji do portu w korfu tylko w każdy. Ceny za jedną osobę i zajmowane miejsce– ceny podane w€ Wolne promy firmy anek (ceny od 30 eur od osoby w jedną stronę) kursują. Mikulov-> Wiedeń-> Graz-> Villach-> Udine-> Wenecja-> Padova (Padwa). Cena nie obejmuje: obiadokolacji we Włoszech, biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, przewodników lokalnych oraz biletów komunikacji miejskiej w Wenecji i.
Z koniuszka półwyspu kursują promy do Wenecji. Serce kempingu tworzy park wodny z różnymi. Cena od: € 55, 38. Liczba osób: 5. Powierzchnia: 22, 2 m˛. Portal Moje promy to serwis informacyjny i rezerwacyjny wielu linii promowych na. Cena nie zawiera: biletu promowego na trasie Wenecja-Korfu-Wenecja.

A, szybki prom pasażerski. at, szybki prom pasażersko-transportowy. Venezia (Wenecja)-Izmir/Antalaya, t, 63h 00' s. Ancona-Kusadasi, t. Turystyczne-opłaty w miastach Włoskich Ceny Noclegów na terenie Włoch Noclegi dla. Nie ma tanszego sposobu, za friko przeciez sie na prom nie wbijesz. Najtanszy. Cala noc wloczysz sie szukajac miejsca do przekimania, ceny od jakichs 50 euro poza. w tamtym roku plynelam na trasie wenecja-patra, w jedna strone w.
Przerwa w podróży-9 godzin-przejazd środkami komunikacji miejskiej (autokar lub prom) do centrum Wenecji-spacer z pilotem po najciekawszych zabytkach.

Zwiedzanie Wenecji. Przejazd środkami komunikacji miejskiej do centrum. Zaokrętowanie na prom 2 godz. Przed rejsem. Wypłyniecie do Grecji do Patras o godz. 17. 00. Cena obejmuje: przejazd autokarem o podwyższonym standardzie. Świadczenia zawarte w cenie. Prom Wenecja-Patras, Korfu-Wenecja; Noclegi na promie kabiny 4 osobowe du/wc; 2 godzinny rejs i Jguneritra-Korfu. Włochy/może być Bibione/Wenecja-prom z Istrii dużo droższy niż dojazd. Najdrożej było we Florencji i Wenecji. Ceny wszystkiego wywyższone na maxa. W porcie Tronchetta wjeżdżamy na prom kursujący kanałem Giudecca do Lido. Dodatkowe noclegi-na zapytanie-ceny rzędu 180-220 zł/osobę/noc. Zniżki:

Dubrownik-Wenecja chorwackiego wybrzeża. Wycieczka statkiem po Adriatyku (cena około 10 euro), kolacja w hotelu, wieczorny wyjazd na. Od centrum miasta-200 m, najbliższy prom-8 km, dworzec autobusowy-150m. opis pokoi: Zaokrętowanie na prom i wypłynięcie do Grecji do Patras. Cena obejmuje: przejazd autokarem o podwyższonym standardzie (klimatyzacja, barek, video. Przewodników lokalnych oraz biletów komunikacji miejskiej w Wenecji i Rzymie. 1, 45 godz. Przykładowe ceny: samochód osobowy+ 4 osoby= od 87 euro w jedną stronę. Promy do Grecji· Bilety z Wenecji do Grecji· promy Norwegia. Wenecja-Dubrownik-Korfu-Ateny-Kefalonia. Sądowa; w sytuacji przelotu samolotem-cena biletu uzależniona jest od terminu rezerwacji. Promy do: Szwecji: Nynashamn, Sztokholm, Ystad, Karlskrona, Trelleborg; Danii: Kopenhaga.

Promy z lotniska w Wenecji prowadzą bezpośrednio na niezwykłą wyspę Murano. Pobyt do wynajęcia w Wenecji, ułożone według ceny, położenia i ilości łóżek. . Opatowiec prom cena przeprawy Opatowiec to miejscowość leżąca w województwie. Prom w Opatowcu-ceny przeprawy na drugi brzeg Wisły: Wycieczka do sztokholmu i tallina. Wycieczka 5-dniowa, cena już od 1590pln. Sztokholm– metropolia na 14 wyspach nazywana" Wenecją Północy" Anek Lines Trasa: Wenecja [Włochy]-Korfu [Grecja] Czas przejazdu: 26 godz. Przykładowe ceny w jedną stronę: samochód+ 2 osoby na pokładzie= od 168 eur.
Zaokrętowanie na prom i wypłynięcie do Grecji do Patras, na promie siedzenia lotnicze. Osoby pełnoletnie-cena 25 Euro+ bilety wstępów ok. 20 Euro. Przewodników lokalnych oraz biletów komunikacji miejskiej w Wenecji i Rzymie.

Wenecja [Włochy]-Igoumenitsa [Grecja] Czas przejazdu: 25 godz. Przykładowe ceny w jedną stronę: samochód+ 2 osoby na pokładzie= od 168 eur.
. 450 plus opłata za prom. k/13, 27. 09-09. 10. 2007, 450 plus opłata za prom. Ceny w pln za osobę. Ceny biletów promowych Wenecja-Korfu-Wenecja. 2 km od miejsca gdzie wypływają promy do Wenecji, tuż przy piaszczystej plaży. Cenę tygodnia należy podzielić przez 7 i pomnożyć przez 6)-pobyty.
Przykładowe ceny: samochód+ 2 osoby= od 150 euro w jedną stornę na pokładzie. dfds SEAWAYS· NORFOLKLINE· promy z Wenecji do Patras. Tutejszy kemping oferuje bardzo złodziejskie ceny (30 euro-tak drogo. Przeprawiamy się wiec do samej Wenecji (tramwaj/prom przybija do brzegu koło.

Przykładowe ceny: samochód+ 2 osoby+ fotele lotnicze= od 250 euro w jedną stornę. Promy do Grecji· Bilety z Wenecji do Grecji· promy Norwegia. Ceny podane są w drs (drahmach greckich) za osobę, pojazd itp. daty wyjazdu z wenecji. Cena biletu powrotnego stanowi sumę cen one way i return.
Przykładowe ceny: samochód osobowy+ max 5 osób= od 83 euro w jedną stronę. Promy z Wenecji do Patras· fracht morski· Połączenia promowe do Tunezji.

Korsyka, prom Livorno Bastia. Strona poświęcona wspomnieniom z podróży po. Włochy, wenecja Wenecja sierpień 2009. Skąd dowiedziałeś się o stronie? Ceny na Korsyce są wysokie. Droga jest woda mineralna, której ceny mogą dochodzić. Cena biletu z Wenecji czy Ancony praktycznie się nie różni. Dla mnie optymalnym wyborem jest Ancona (ok. 1500 km od Gliwic). Prom Minoan' a do Patry odpływa. 18 Kwi 2010. Cena podstawowa. Drogowa mapa miasta Wenecja oraz hotele przy. Dojazd do Wenecji-zwiedzanie miasta, wejście na prom. Iii dzień: Rejs. Wyjazd z Wenecji w godzinach popołudniowych. Zaokrętowanie na prom i wypłynięcie do Grecji do Patras, na promie siedzenia lotnicze, kabiny za dopłatą (około 35 euro. Osoby pełnoletnie-cena 25 euro+ bilety wstępów ok. 20 euro.

Można również wysiąść w Wenecji-autokary z Polski przyjeżdżają tu we. Cena biletu dwustronnego z Warszawy do Florencji wynosiła we wrześniu 2001 około 540-600 zł. Bilety na prom można-a ze względu na duże obłożenie promów wręcz. Przykładowe ceny: samochód+ 2 osoby+ fotele lotnicze= od 270 euro w jedną. Promy do Dover· Bilety z Wenecji do Grecji· Promy do morzu śródziemnym. Można również wysiąść w Wenecji– autokary z Polski przyjeżdżają tu we. Cena biletu dwustronnego z Warszawy do Florencji wynosiła we wrześniu 2001 około 540– 600 zł. Bilety na prom można– a ze względu na duże obłożenie promów wręcz. Przykładowe ceny: samochód osobowy+ 4 osoby= od 40 euro w jedną stronę. Promy do Grecji· Bilety z Wenecji do Grecji· promy Norwegia. Cena od: 2790pln. Wenecja› Florencja› Rzym› Watykan› Neapol› Pompeje. Prom superfast w trakcie rejsu promem Superfast z Bari do Patras kajuty.

29 Maj 2010. Połączenie Wenecja-Igoumenitsa (Anek Lines)-połączenie. Przykładowe ceny: anek lines· Promy do Dover· transeuropa ferries.
Ceny niezbyt zachęcające, ale nie spodziewałem się rewelacji. a my jak przeciętni turyści wsiedliśmy na prom i popłynęliśmy do Wenecji.
Od ceny biletu przysługującego. Szczecin, pl. Rodła 8 tel. 091 3595600, fax 091 3595673 promy@ unityline. Pl, www. Unityline. Pl. Trasa: Świnoujście– Ystad.
Prom Pula-Wenecja ponoć istnieje takie połączenie, czy ktoś z Was miał okazje z niego skorzystac? interesuje mnie cena w obie strony oraz czas. 2 km od miejsca gdzie wypływają promy do Wenecji, tuż przy piaszczystej plaży. 7 dni pobytu w cenie 6 dni, sposób liczenia zniżki: cenę tygodnia należy.

Przykładowe ceny: samochód+ 2 osoby= od 83 euro w jedną stornę na pokładzie. Promy do Anglii· Promy na Bornholm· promy z Wenecji do Patras.

Przykładowe ceny: samochód+ 2 osoby= od 77 euro w jedną stornę. Bilety na połączenia promowe· promy z Wenecji do Patras· stena line. Państwa podróż morska rozpoczyna się w porcie w Wenecji w godzinach. Tam też zostanie obliczona nowa cena podróży. Proszę pamiętać, że zawsze będzie ona wyższa. Prom opuszczają wówczas TIRy, które kontynuują swoją podróż przez.
Przykładowe ceny: samochód+ 4 osoby+ miejsca w kuszetach= od 291 euro w jedną stronę. Promy do Grecji· Bilety z Wenecji do Grecji· promy Norwegia. Wyspy greckie· promy do szwecji ze świnoujścia· promy z Wenecji do Patras. Promy, bilety, ceny. Przeprawy Promowe-pojazdy ciężarowe i osobowe.
Przykładowe ceny: samochód osobowy+ 4 osoby= od 470 euro w jedną stronę. Promy z Wenecji do Patras· fracht morski· Połączenia promowe do Tunezji. Z Wenecji do Grecji– promy: Europa Palace (rok bud: 2001). Camping– mieszkanie w kabinie promu w cenie najtańszego zakwaterowania-na pokładzie.